Pradžia / Dermatologija / Sportuoti ar operuotis?

Sportuoti ar operuotis?

„Diskusiją šia tema būtų galima labai greitai baigti. Ir atsakymas turbūt nieko nenustebintų. Jei mes kalbame tik apie išvaizdą, žinoma, pirmiausia reikėtų užsukti į sportą salę, o tik paskui – pas plastikos chirurgus“, – patikino klinikos „Grožio chirurgija“ plastikos chirurgas, medicinos mokslų daktaras Vygintas Kaikaris.

Žinomas specialistas, turintis ilgametę darbo patirtį, yra įsitikinęs, kad nemažai fizinių problemų įmanoma pakeisti būnant fiziškai aktyviam. Dalį – tiesiog pakeitus požiūrį į save.

Anot jo, yra klaidinga manyti, kad chirurgo tikslas – išoperuoti kuo daugiau pacientų.

„Grožio chirurgija – ypatingai jautri tema. Juk tai, kaip po operacijos žmogus jausis tiek fiziškai, tiek psicholigiškai yra sunku nuspėti. Todėl darome viską, kad procedūra įvyktų tik tuomet, kai yra aiški bei svari priežastis ją atlikti“, – sakė V. Kaikaris.

Dauguma plastikos chirurgų klientų yra moterys. Pasak V. Kaikario, maždaug kas dešimtą tenka atkalbėti nuo noro pasidailinti kūno linijas.

Vyrai į plastikos chirurgus dažniausiai kreipiasi dėl nosių traumų padarinių.

„Tikrai yra ne viena priežastis kreiptis į plastikos chirurgus. Na, bet ne tuomet, kai nori tiesiog nori sumažinti savo kūno svorį bei nenori to daryti sporto salėje“, – sakė V. Kaikaris.

 

Apie admin

Check Also

Photo by Graham Scott

Atjaunėti 10 metų per 3 valandas? Misija įmanoma

Pažadai, pažadai, pažadai…Kiek kartų per dieną išgirstame tuščių pažadų?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *