Pradžia / Grožio chirurgija / Darytis krūtinės didinimo operaciją ar ne? Asmeninė patirtis
Grozio_Chirurgija_Paroda_WEB_006

Darytis krūtinės didinimo operaciją ar ne? Asmeninė patirtis

Tai klausimas, kurį vis dažniau girdžiu bendraudama su draugėmis. Apie visus „už“ ir „prieš“ internete galima rasti daug informacijos. Tad, aš ne apie tai. Nieko nenoriu įtikinti ar paraginti. Tiesiog noriu papasakoti asmeninę istoriją.

Maža krūtinė – tikrai ne paveldas iš šeimos. Giminės moterys krūtinių dydžiu nesiskundė. Tik aš. Ir tai – ne iš karto.

Paauglystėje maža krūtinė tiko – berniukai mokykloje nespoksojo ir nebaksnojo pirštais. Bet suaugus moteriškų linijų ėmė stigti.

Kada pirmą kartą rimtai pagalvojau apie krūtinės didinimą nė neprisimenu. Žinau, kad operacijos ir ši tema manęs nedomino visai. Nei skaičiau straipsnių, nei naršiau internete, nei klausinėjau draugių. Kol supratau, jog dvejonės turi baigtis – arba pamirštu šią temą visai, arba imuosi konkrečių darbų. Ir ėmiausi. Pirmiausia užsiregistravau į konsultaciją. Kadangi medicina man – artima sritis, dvejonių, kokių kolegų patarimų paklausyti, nekilo. Susitikimo su Vygintu Kaikariu ilgai laukti nereikėjo. Maždaug dvi savaites. Per tą laiką turėjau daugybę valandų gerai pagalvoti, ar iš tiesų man to reikia. Pokalbis „Grožio chirurgijos“ klinikoje buvo nelengvas. Bent jau man. Kai pamačiau prie krūtinės priglaustą būsimo biusto pavyzdį, galvojau, kad naktį nemiegosiu – juk su tokio dydžio „rutuliais“ aš niekur negalėsiu pasirodyti! Iki šiol prisimenu kolegos komentarą: „Tu supranti, kad esi medikė ir aš tavęs neįkalbinėsiu? Juk susiduri su pacientais, žinai, kaip jie dvejoja, nerimauja. Galiu pasakyti tik tiek – dauguma moterų ant operacinio stalo antrą kartą gula tam, jog krūtinę pasididintų dar kartą!“.

Naktis buvo sunki. Ilga, be miego. Turėjau apie ką pagalvoti. Ir ryžausi – operacija.

Dabar po to jau praėję keleri metai. Pooperacinis laikotarpis buvo nelengvas. Bet gydytojų nurodymų jo metu klausiausi itin atidžiai – juk noras ilgą laiką turėti gražią krūtinę yra reikšmingesnis už skubą kuo greičiau užsukti į nėriniuotų liemenėlių parduotuvę!

Įdomu, jog su naująja krūtine apsipratau labai greitai. Ji man tarsi sava, tarsi tokia buvo visą laiką.

Ir melas, kad vyrai prie silikono nesiliečia! Dar ir kaip liečiasi ir džiūgauja! Juk iš tiesų jaučia tik odą, o ne svetimkūnį ar kokį neaiškios kilmės gumbą.

Prisimenu savas dvejones. Dažnokai grįžtu į tą būseną. Ir kaskart save patikinu – jei žinočiau, kaip jausiuosi praėjus pooperaciniam laikotarpiui, nedvejočiau nė akimirkos!

Ir…. Kaikaris buvo teisus. Krūtinė galėtų būti ir šiek tiek didesnė…

 

Apie admin

Check Also

Olivier Duhamel

Lytinių lūpų korekcija – tema, braukiama iš tabu sąrašo

Apie tai, kad pernelyg didelės ar nevienodos lytinės lūpos įvairaus amžiaus moterims sukelia diskomfortą, daugelį ...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *