Pradžia / Grožio chirurgija / Bjauriojo ančiuko svajonės
Baisiai graži_logo

Bjauriojo ančiuko svajonės

Kiekvienas gyvenimo laikotarpis turi savąsias madas. Kažkada domėtis tuo, kuo domisi visi, man atrodė kažkoks nesusipratimas. Ypatingai kai tu esi paauglys. Noras protestuoti ir išsiskirti būdavo toks ryškus.

Tačiau šiuolaikinė mada kitokia. Priklijuotos blakstienės, „pripūstos“ lūpos, nušviesinti plaukai… Viskas būtų nieko. Kai kam tai tikrai tinka. Bet, mielosios, tikrai ne visoms! Įsitikinkite, kad sudėjusios lūpas širdele ir pakreipusios galvelę darydamos „selfius“ iš tiesų neatrodote graudžiai komiškai. Ar to pakanka, kad būtumėte populiariausiųjų viršūnėje? Kad būtumėte madingos ir trokštamos?

Be ko negali gyventi šiuolaikinė mergina ar moteris? Na, prižiūrėtų ir žvilgančių plaukų, manikiūro, pedikiūro, depiliacijos, akinančios šypsenos bei išpuoselėtos odos.

Išvardinau svarbiausius dalykus ir pati nustebau – nejaugi to pakanka?

Paanalizuokime kiekvieną punktą.

Plaukai. Kuo šaunesnį kirpėją pasirinksite, tuo mažiau vėliau vargsite su plaukais. Ką tai reiškia? Kirpėjo profesionalumas lems, ar artimiausią mėnesį, atsikėlusios rytais, tiesiog išsitrinksite galvą ir, išdžiovinusios garbanas, būsite lyg su šukuosena, ar vis dėlto vargsite kelias valandas prie veidrodžio ir vis tiek liksite nusivylusios…

Kaip pasirinkti kirpėją? Aš turiu savą metodiką. Pasitikiu tais, kas yra pripažintas profesionalų. Nemanau, kad kirpėjų konkursai yra ta vieta, kur įvertinimai būtų dalinami už pinigus. Todėl kolegų pripažinimas man yra tarsi kokybės garantas.

Kirpėjus keičiu. Nes noriu vis naujo požiūrio ir naujo žvilgsnio. Pripratę prie kliento kirpėjai nebėra objektyvūs. Po truputį jie perima tavo lūkesčius ir emocijas, todėl kerpa taip, kaip nori tu, o ne kaip tinka.

Atidžiai įsiklausau į patarimus. Kirpėjų klausinėju apie plaukų priežiūrą, jų būklę, naujausias tendencijas. Šampūnas, balzamas, kondicionierius, kaukė, aliejukas… Jei nesiruošiate kokios nors priemonės naudoti, tuomet nepirkite. Paprasčiau bus kartą per mėnesį ateiti į kirpyklą ir paprašyti, kad plaukus tinkamai palepintų.

Manikiūras ir pedikiūras. Tai tikrai ne tas pats. Ir meistrės procedūras atlieka skirtingas. Atėjusi pas specialistę visuomet pasiklausiu, kuo ji „svajojo būti užaugusi“, kiek metų dirba ir ar jai patinka tai, ką daro. Įsivaizduokite, kad sėdite priešais specialistę, laikančią jūsų rankas ir pasakojančia, kad manikiūro mokslai – tik nepavykusio stojimo į Dailės akademiją rezultatas… Ir apskritai jai patinka daryti tik makiažus, o lakuoti nagus yra tikra moralinė kančia… Esu sėdėjusi prieš dešimtis manikiūro ir pedikiūro specialisčių. Ir nė viena iš jų nedirbo bent panašiai į kitą.

Kaip nagus reikėtų lakuoti? Paprastu laku. Bet tuomet manikiūro kabinete turėsite lankytis kas savaitę. Ilgalaikiu laku – gražu, išbūna nepakitę dvi – tris savaites, bet, atnaujinant viską, nagas kaskart nemenkai pažeidžiamas. Geliu? Neblogas variantas. Jei jį dar sustiprina ilgalaikis lakas, tuomet manikiūro išvaizda galite nesirūpinti ir tris savaites. Panašiai yra su pedikiūru. Tik čia gelio gali net neprireikti. Gero pedikiūro rezultatas – mažiausiai mėnesis ramybės.

Plaukai, rankos… Tai pirmiausia krinta į akis. Nepamirškime ir šypsenos. Kai paskutinį kartą (o tai buvo maždaug prieš mėnesį) lankiausi odontologo kabinete, sužinojau, kad mano dantų emalis nėra lygus. Tam, kad jis būtų kuo baltesnis, bent kartą per parą turėčiau naudotis balinančia pasta. Kodėl man niekas anksčiau to nesakė? Juk čia jokio ypatingo slaptumo informacija. Specialistė man padarė įspūdį. Ji papasakojo ir apie kažkokius tai daiktus, kurie, uždėti ant dantų, patobulina jų spalvą ir išvaizdą. „Ar tie daiktai nepablogins dantų būklės? Nors maniškiai negražūs, bet labai tvirti. Pas stomatologą esu buvusi kas penkis kartus gyvenime“, – pasiteiravau jos. „Ne, ne. Jokios neigiamos įtakos“, – patikino. Kadangi kol kas apie tai turiu mažai informacijos, nesiplėsiu. Tuomet, kai išmėginsiu ir įsitikinsiu, pranešiu. Blogai tai, kad išsyk negali būti tikras, kad tai, kas pažadėta, išsipildys. Juk viskam reikia laiko. Tarkim, depiliacija. Moterys tikrai žino, o vyrai yra girdėję. Depiliacija vašku, kremu, cukraus pasta, pešiojant ar skutant. Variantų yra ir daugiau, bet šie pagrindiniai. Depiliacija kremu ar skutant – neskausminga, bet ir mažai efektyvi procedūra. Vaškas – rezultatas išsilaiko ilgiau, bet tokioms jautruolėms kaip aš netinka. Skausminga, bet pakenčiama yra depiliacija vašku. Susikaupti jai galiu, bet… ne visada. Dažniausiai renkuosi mažiau efektyvius depiliacijos būdus.

Tačiau maždaug prieš metus mano draugė, vadovaujanti grožio salonui, pasiūlė išmėginti plaukų šalinimą lazeriu. Reikia 5 – 7 procedūrų, o efektas išsilaiko kelis metus. Vau! Juk nėra plaukelių – nėra ir problemos.

Viena procedūra užtrunka maždaug pusvalandį. Kuo senesnis lazeris, tuo dažniau pajauti skausmelį.

Buvau turbūt kokiose devyniose procedūrose. Pažastyse plaukai liko. Juos tiesiog nuskutu. Na, o bikinio zonoje jų iš tiesų gerokai sumažėjo. Matyt, reikėjo dar kokių penkių procedūrų, bet aš jau nebeištvėriau…

Išmėginau lazerį ir kitoje grožio oazėje. Deja. Jis buvo pakankamai naujas ir dar mažiau skausmingas, bet efektyvumas nenustebino.

Dabar bandau trečio lazerio efektyvumą. Sako, kad naujesnio ir modernesnio Lietuvoje nėra. Gal tai tik iliuzija, bet plaukelio ant kojų sumažėjo jau po pirmo apsilankymo. Prieš keletą dienų salone lankiausi antrą kartą. Dabar atidžiai stebiu pasikeitimus. Kol kas nieko objektyvaus pasakyti negaliu, bet noras, kad depiliacijomis rūpintis nereikėtų bent kelis metus, iš tiesų didelis.

Be abejonės, būtų tobula, jei atsirastų technologija, kuri nepageidaujamus plaukus pašalintų be skausmo per kelias minutes ir bent dešimčiai metų… Bet… Kol kas yra tas, kas yra. Ir tai jau yra gerokai geriau negu nieko!

 

Apie admin

Check Also

Pries

Kol kas be komentarų

Tai – reali moteris. Su realia situacija. Galima viską palikti taip, kaip yra. Bet…. Ar ...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *