Pradžia / Gandai ir paskalos / Kada verta vyrui įstatyti ragus?
2000-01-18 22.02.54-5

Kada verta vyrui įstatyti ragus?

Tai – tik siaurame draugių rate arba… tik savo mintyse aptarinėjama tema, kurią mums pasiūlė baisiaigrazi.lt skaitytoja. Taigi, ką apie tai mano garsios moterys?

Renginių ir vestuvių planuotoja Kristina Kaikarienė: „Tik tuomet, kai tai padariusi, savęs nebekaltinsi“.

Dainininkė Viktorija Mauručaitė: „Na, gal tų ragų visai nereikėtų „statyti“? O jei vis tiek svarstytume „kada?“, tai atsakymą kiekviena turėtų individualų. Geriau būtų, kad taip niekada nebūtų. Bet kaip aš pati sakau Artūrui – „Akys  nemato, širdies neskauda.“ Jei viena iš poros pusių sugeba taip suktis, kad šeima to nepajaus, tegu… Bet jei netyčia užklius… Tada jau – sudie . Aišku, gyvenimas savaip viską parėdo… Ir kiekvienas mes elgiamės taip, kaip mums atrodo geriausia. Tai aš čia gal kiek iš kitos pusės pasakiau. Manau, nemaloni tai būtų situacija abiems. Gyvenimo kelias gali būt toks slidus, geriau nepaslysti… :)“.

Varlyčių kūrėja Gintarė Ačaitė:

a) jei vyras nepajudina dėl tavęs nei vieno piršto, tu pakrutink visus penkis ir pasakyk jam ate;
a) tada, kai aplink jį atsiranda daugiau draugių moterų nei draugų vyrų;
b) tada, kai pamatai, jog jis asilas;
c) tada, kai dingsta meilė;
d) tada, kai nėra tarpusavio supratimo.

Bet gal tuomet geriau ne „ragai“, o elementariausias atsisveikinimas ir naujo gyvenimo kelio ieškojimas?

Sportinių šokių šokėja Sandra Kniazevičiūtė: „Tada, kai jis to vertas. Ir pats to labai gražiai „prašo“.

Studentė Vilija Žigaitė: „Verta manau tada, kai jis nesistengia dėl savo antrosios pusės, išsidirbinėja, vaidina prieš aplinkinius, kad yra tobulas, o realybėje viskas aukštyn kojom. Tada, kai jauti, kad jis bando nusukti į kairę , ar dažnai veržiasi išeiti su draugais į barą ar į „žvejybą“, iš kurios žuvį parsineša prekybos centro maišelyje, iš kurio pamiršta ištraukti pirkimo čekį. Manau, tada tinkamas metas jam įstatyti ragus ir padaryti staigmeną, kad įvertintų ką turėjo pašonėje“.

Šokėja Lina Chatkevičiūtė: „Gal kartais kai vyrams išauga per dideli sparnai? Kai jau taip aukštai skrenda, kad kojomis žemės nesiekia? tai galima įstatyti ragus, kad vėl pajaustu pagrindą po kojom:)))“.

TV gelbėtoja Sandra Žutaitienė: „Po to, kai jis „įstato“ tau, o tu „atleidi“.

Švenčių rengėja Eglė Čiurlionytė: „Tikrai mylimam Vyrui niekad to nepadarytum. O kur tik šiaip, tai iš keršto – kai tik partneris nesielgė taip, kaip tikėjaisi. Nebūtinai turi išduoti, užtenka būti įskaudinta. Tada ir varai į šoną. Priežasčių tik įstatyti Vyrui ragus – galybė: nuo pernelyg mažai skirto dėmesio iki jo nenoro nešti šiukšles ar žiūrėti tą patį filmą, valgyti toje pačioje vietoje ir t.t. Bet kai aklai myli, tai pati sulauki tų ragų gal ne iškart, bet po kiek laiko, deja…  Visi čia Mes apraguoti“.

Prancūzų kalbos specialistė ir vertėja Jolita Kuliešytė: „Šiaip sakyčiau neverta terliotis apskritai su tokiais, bet jei jau reikia, tai aš ragus įstatyčiau tokiu atveju, jei žinočiau, kad jis pats su moterimis taip elgiasi. Negerbia, nevertina, „kolekcionuoja“ moteris, giriasi savo pasiekimais šioje srityje. Galbūt įstačius jam pačiam ragus susimąstytų ir pajaustų ką tai reiškia ne veltui sakoma: kaip šauksi, taip atsilieps. Tai va ir patirtų savo kailiu“.

Apie admin

Check Also

Alexander Yakovlev

Ką reiškia skelbimas internete, kai žavinga mergina parduoda gitarą ar sofą?

Aš turbūt esu labai naivi. Kai draugė pasakė, kad jos vaikinas su kažkuo susirašinėja keistomis ...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *