Pradžia / Gandai ir paskalos / Ką reiškia skelbimas internete, kai žavinga mergina parduoda gitarą ar sofą?
Alexander Yakovlev

Ką reiškia skelbimas internete, kai žavinga mergina parduoda gitarą ar sofą?

Aš turbūt esu labai naivi. Kai draugė pasakė, kad jos vaikinas su kažkuo susirašinėja keistomis žinutėmis, nusprendžiau patikrinti, kas yra mobiliojo telefono savininkas – dailiosios ar stipriosios lyties atstovas. Ir tam, kad tai sužinotum, šiais laikais nereikia būti ypatingu detektyvu. Tereikia šiek tiek išmanyti moderniąsias technologijas.

Tad, po neilgų paieškų, pasiekiau pirmojo rezultato. Pasirodo, dar šįmet mistinis mano draugės vaikino susirašinėjimo partneris pardavinėjo gitarą. Atidžiai perskaičiau skelbimą. Tekstas – moteriško braižo. Parduodamas objektas – labiau vyriškas. Tą akimirką kiek nusiraminau. Matyt, vis dėlto SMS žinučių autorius – draugas.

Tačiau, kol neturiu konkrečių įrodymų, paieškų nenutraukiau. Būdas tiesiog paskambinti telefono numerio savininkui visiškai netiko. Jis nekeldavo ragelio arba atsiųsdavo SMS su klaustuko ženklu. Sakykite man – koks žmogus visiškai nekelia telefono ragelio? Nusikaltėlis? Užsiėmęs? Ką nors nedoro darantis? Esantis užsienyje? Svarsčiau įvairius variantus, bet širdis nedavė jokio raminančio signalo. Normalus žmogus telefonu atsiliepia. Kaip jis kalba – čia jau kitas reikalas. Bet tokių, kam neįmanoma prisiskambinti, iki šiol nepažinojau.

Gerai. Dar viena gudrybė ir aš žinau ne tik man rūpinčio telefono numerio savininko vardą, bet matau ir nuotrauką. Jauna, žavi juodaplaukė su akinukais.

Dabar viskas lyg ir aišku. Draugės vaikinas neištikimas. Bet kodėl? Juk jie ką tik grįžo iš kelionės užsienyje, kur vaikščiojo susikibę už rankų. O ir kartu jie ne vienas mėnuo ir net ne vieneri metai…

Nuojauta nurimti neleidžia, bet pasitarti su kuo neturiu.

Apie situaciją papasakoju savo kirpėjai. Juk tokiose vietose, kaip grožio salonai, gali labai daug sužinoti. Ir BINGO!

„Tu ką, nežinai ką reiškia kai internete atsiranda skelbimas „Parduodu gitarą ar sofą“? Uždarbiaujančios merginos tai internete ieško klientų! Juk dabar nauji laikai – policijos pareigūnai atidžiai seka skelbimus ir tokie, kur kalbama apie erotinį masažą, pirmiausia patraukia dėmesį. Todėl dabar viskas subtiliau. Tik tie skelbimai turi specifinius kodus, apie kuriuos vyrai, besinaudojantys gitarų pardavėjų paslaugomis, nepasakoja….“.

Gerai apmąsčiau tai, ką išgirdau. Na, dama iš interneto draugės vaikino gyvenime – naujiena. Iki šiol jis domėjosi tik sportu, bet ne gitaromis. Mergina neatsakinėja į įprastus telefono skambučius ir slapstosi. Gyvenimo draugo ir, kaip suprantu, pragyvenimo šaltinio ji neturi…

Kaip dabar draugei pasakyti, kad jos mylimam žmogui galvą mėgina apsukti naudos ieškotoja? Ir, kaip gali būti, tokių naivuolių, besižavinčių protingomis, meniškomis, save prižiūrinčiomis merginomis, turinčios ne po vieną.

Situacija nelengva. Belieka tikėtis, jog vaikinas nepaskubės ir nepriims drastiškų sprendimų. Juk gitarų pardavėjų – daug, o ta vienintelė ir yra vienintelė.

Linkėjimai tau – draugės vaikine!

baisiaigrazi.lt

 

 

Apie admin

Check Also

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Apie ką net su draugėmis nekalba TV gelbėtoja G. Stiklickienė

TV pagalbos gelbėtoja Gerda Stiklickienė ne tik savo darbui atsidavusi ir žmonėms rūpesčius padedanti spręsti ...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *