Pradžia / Gandai ir paskalos / Apie ką net su draugėmis nekalba TV gelbėtoja G. Stiklickienė
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Apie ką net su draugėmis nekalba TV gelbėtoja G. Stiklickienė

TV pagalbos gelbėtoja Gerda Stiklickienė ne tik savo darbui atsidavusi ir žmonėms rūpesčius padedanti spręsti geradarė, bet ir ryški, graži, draugiška, aktyvi moteris. Pastaruoju metu Gerdos pilna visur – mados renginiuose, koncertų salėse, lenktynėse… Naujam televizijos sezonui prasidėjus gelbėtoja atsakė į tinklaraščio „Baisiaigrazi“ kūrėjų klausimus.

Ar jautiesi „baisiai graži“? 

Tiesą sakant, nesijaučiu nei baisi, nei tobulai graži :) Tačiau nepasikuklinsiu sakydama, jog esu patenkinta savo išvaizda.  

– Kas tau yra grožis? 

Grožis – tai labai plati savoka, kiekvienas kogero supranta ją savaip. Man grožis asocijuojasi ne tik su tobula išvaizda. Tai daugiau tarpusavyje deranti visuma. Jei moteris vizualiai graži, taisyklingų veido bruožų ir tobulos figūros, tačiau neturinti intelekto ir vidinės ugnies, ji tampa atstumianti. Grožis – tai visų pirma vidinė harmonija su savimi ir pasauliu.  

– Kaip rūpiniesi savimi? 

Man patinka pasilepinti atpalaiduojančiais masažais, bent pora kartų į mėnesį stengiuosi apsilankyti pas masažistę, mažiausiai tris kartus per savaitę treniruojuosi sporto klube, stengiuosi sveikai maitintis (nors ne visuomet išeina J). Kaip ir daugelis moterų, kartą per mėnesį lankausi pas savo kirpėją, manikiūristę… Kartą per pusmetį lankausi kosmetologijos ir odontologijos kabinetuose.

Kiekvienas mano rytas prasideda nuo veido odos „pabudinimo“ sušaldytos žalios arbatos leduku, tai skatina kraujotaką ir tolina odos senėjimo procesą.

Kalbant apie dvasinį komfortą, geriausiai atsipalaiduoju vonioje skaitydama gerą knygą. Skaitau daug psichologinės literatūros, kuri man padeda į daugelį dalykų pažvelgti kitomis akimis. Kogero pagrindinis dalykas, kurio niekuomet neužmirštu, kasrytą pažvelgusi į veidrodį nusišypsau prieš save stovinčiai žaviai moteriai, patikėkite, tai pats geriausias būdas pradėti dar vieną nuostabią dieną. 

– Moters idealas. 

Dr. Robin L. Smith, garsi JAV psichologė, ekrane dažnai pasirodanti kaip Oprah Winfrey. Ši moteris mane žavi jau daugelį metų, savo gebėjimu ne tik išklausyti, bet ir padėti. Be galo žavi ir stipri asmenybė, padėjusi atsitiesti ne vienai personai, išgelbėjusi daugelio porų pašlijusias santuokas, padariusi milžinišką karjerą savo, kaip psichologės ir Tv laidų vedėjos srityje.  

– Ar kada nors jauteisi „bjauriuoju ančiuku“? Ko tada norėjai? 

Tiesą sakant, mano gyvenime tokio laikotarpio nebuvo. Net paauglystėje nebuvau sau „bjaurusis ančiukas“, gal todėl, kad neturėjau jaunatvinių spuogų problemos, o galbūt dėl to, kad visuomet savim pasitikėjau J Pamenu net mokykloje, kai mokytojai kviesdavo atsakinėti ant pakylos, aš isivaizduodavau, kad stoviu ant scenos ir visi labai įdėmiai manęs klausosi :) 

– Kokiai plastikos operacijai ryžtumeisi? 

Kol kas apie plastines operacijas nemąstau, nors tikrai negalvoju, jog turiu tobulą kūną. Silikoninės krūtys, manau jau praeitas etapas, kažkada galvojau apie implantus, bet taip ir nepasiryžau. Šiandien dienai, nemanau, kad reikia kažko imtis, nes padailinti kūnos formas kol kas įmanoma draugaujant su sportu. Tačiau ateityje, mielai išlyginčiau raukšles, bei ryžčiausi akių vokų pakėlimo operacijai, nes laikas negailestingas, o moterys visuomet nori būti gražios. 

– Kokio dydžio krūtinė tau tobula? 

Mano nuomone C dydžio krūtinė tobula, nei per didelė nei per maža, man iki tobulos trūksta tik vieno dydžio :) 

– Kokiomis temomis nekalbi su draugėmis? 

Nėra temos, kuria nesikalbėčiau su savo geriausiomis draugėmis, tokių turiu net keletą. Mes kalbamės apie viską, apie buitį, vaikus, savo santykius su vyrais, seksą, dalinamės įvairiausiais ir net labai imtymiais patarimais.

Kartą per mėnesį mes visos skiriame vieną dieną tik sau, kad galėtume išsiplepėti… Tuomet būna visko, ne tik juoko ir šėlionių, bet ir griežtokų pamokymų ir netgi ašarų, bet juk iš to ir susideda šis nuostabus pasaulis :)

 

Jono Pugevičiaus „Nepouota akimirka“ foto

 

 

Apie admin

Check Also

IMG_6825

K.Kaikarienė: „Vyras namuose mane operuoja kas vakarą“

Renginių organizatorė, televizijos realybės šou „Pavojingi aukštakulniai“ dalyvė Kristina Kaikarienė (50) apie tai, kad jos ...

One comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *